Loading

25 червня 2026 року розпочала свою роботу приймальна комісія Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Від сьогодні вступники на базі 9 класу мають можливість створити електронний кабінет вступника та отримати необхідну консультативну допомогу щодо особливостей вступної кампанії 2026 року, подання документів та обрання освітньої програми.

Голова приймальної комісії академії – Інна Шоробура зазначає, що колектив закладу готовий надати абітурієнтам та їхнім батькам повну інформаційну підтримку на всіх етапах вступу.
Олександр Поліщук, проректор з науково-педагогічної роботи, долучився до консультування перших абітурієнтів, які завітали сьогодні до закладу.

координує роботу з організації прийому документів та консультування вступників  – секретар приймальної комісії  – Антоніна Олійник.

За факультетами закріплено відповідальних осіб:

• Факультет початкової освіти та філології — Землянко Діана Володимирівна;

• Факультет дошкільної освіти та психології — Талемонюк Аліна Олександрівна;

• Гуманітарний факультет — Доленко Катерина Олександрівна.

Запрошуємо майбутніх вступників відвідати приймальну комісію Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, ознайомитися з освітніми програмами та зробити перший крок до успішного професійного майбутнього.

Бажаємо всім абітурієнтам успішного вступу та вдалого вибору освітньої траєкторії!

Інші публікації

Виховний захід до Дня Збройних Сил України

У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся національно-патріотичний виховний захід присвячений Дню Збройних Сил України, з метою вшанування мужності, відваги та самовідданості українських військових, а також формування у студентської молоді поваги до

Робоча нарада

22 вересня 2025 року відбулася робоча нарада за участю в.о. ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ з проректорами, деканами та керівниками структурних підрозділів. Обговорювалися питання навчання та безпеки учасників освітнього

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

19 листопада 2025 року відбулося чергове засідання вченої ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. На засіданні вченої ради розглядалися такі питання: 1. Використання інтерактивних методів навчання в процесі підготовки студентів другого (магістерського)