
![]()
У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулося вручення подяк Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області викладачам, які здійснили якісну підготовку студентів до ІІІ обласного етапу Олімпіади з іноземної мови.
Подяки педагогам вручили виконуюча обов’язки ректора академії Інна Шоробура та проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Поліщук.
За високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у підготовку студентської молоді та успішну підготовку учасників до обласної олімпіади відзнаки отримали викладачі академії:
- Валентина Повзун;
- Юлія Рибачук;
- Ольга Степенко.
Керівництво академії привітало викладачів із заслуженим визнанням їхньої праці та подякувало за сумлінне виконання професійних обов’язків, відданість педагогічній справі та вагомий внесок у розвиток іншомовної освіти.
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія пишається досягненнями своїх викладачів, які своєю щоденною працею сприяють підготовці конкурентоспроможних фахівців та створюють умови для успішної реалізації здібностей студентської молоді.


