
![]()
У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відзначили успіх студентки ІІІ курсу Катерини Приймачук, яка стала учасницею фінального етапу XVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Викладач: Людмила Павлішена).
За результатами конкурсу Катерина отримала диплом учасниці у категорії «Студенти закладів вищої освіти (спеціальності гуманітарного напряму навчання)». Конкурс проводиться під егідою Міністерства освіти і науки України та Національного центру «Мала академія наук України» і є одним із найпрестижніших інтелектуальних змагань для молоді.
Виконувачка обов’язків ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор Інна Шоробура привітала студентку з досягненням та побажала їй подальших успіхів у навчанні, науковій діяльності та творчому розвитку.
«Участь у фінальному етапі такого авторитетного конкурсу є свідченням наполегливості, любові до українського слова та прагнення до самовдосконалення. Бажаємо Катерині нових звершень, натхнення та подальших перемог», – зазначила Інна Шоробура.
Колектив ХГПА щиро вітає Катерину Приймачук із гідним представленням академії на всеукраїнському рівні та бажає нових досягнень на освітній і професійній ниві.
Фото: вручення диплома учасниці XVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

