Loading

Викладачі кафедри іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Северіна та старший викладач Юлія Рибачук разом зі студентами факультету початкової освіти та філології Крістіною Туранською (ПО- 31) та Ольгою Поперечною (ФІЛ-21а) взяли участь у проєкті міжнародної мобільності Еразмус+ у рамках угоди між Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією та асоціацією ILA. Проєкт “Sustainable diet for a sustainable climate”.

Проєкт проходив 2 – 8 липня 2023 р. в Анталії (Туреччина) та мав на меті підвищити обізнаність молоді з питань сталого, здорового харчування, мінімізації харчових відходів, економії природніх ресурсів та зменшення впливу на глобальні кліматичні зміни, сформувати ключові компетентності, орієнтовані на сталий розвиток суспільства.

Разом з представниками Литви, Румунії, Нідерландів та Туреччини викладачі та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної  академії вивчали сучасні підходи до проблеми, обмінювалися досвідом з питань доступу до безпечної їжі у своїй країні, розробляли та презентували стратегії власного сталого харчування та зменшення вуглецевого сліду у повсякденному житті, створювали проєкти щодо запровадження заходів у готельному бізнесі, які б сприяли зменшенню харчових відходів пропонували інноваційні ідеї, що мали б забезпечити позитивний вплив на сталий розвиток суспільства.

Крім того, молодь обмінювалася культурним досвідом, презентуючи традиції і звичаї своєї країни. Логічним завершенням стало створення кожною командою відеозвіту про результати участі у проєкті.

Студенти та викладачі ХГПА щиро вдячні президенту асоціації ILA, Мехмету Алтунбас та адміністрації ХГПА за можливість взяти участь у проєкті та сподіваються на подальшу співпрацю.

Залишити відповідь

Інші публікації

Зустріч зі стейкхолдером

5 листопада 2025 року відбулася зустріч в.о. ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ зі стейкхолдером – директором Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва  Майєю ОНИЩУК. Обговорювалися питання співпраці.

Представники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії долучилися до Дня спільнодії «Університет + сервіси “Ти як?”: від теорії до практики»

26 лютого 2026 року відбувся День спільнодії разом із Херсонською областю в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Академію на заході представили проректор з міжнародної діяльності Марія ВОРНИК та

Робоча нарада

29 вересня 2025 року відбулася робоча нарада в.о. ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ, проректорів та керівників структурних підрозділів академії. Під час наради обговорювалися питання підготовки проведення IV Молитовного сніданку